USB-C hálózati töltő adapter Blue Star QC4.0 PD 3A 35W TFB-TC-35WPD fekete
Cikkszám: 5903396417030
Webáruház raktár
Kiszállítás: 2-5 munkanap
Rendelhető
Kedvenc termékeimhez
27% ÁFA-val
Termék leírás
Falitöltő PD / QC 4.0 / AFC gyorstöltési funkcióval és USB-C aljzattal, amelyet a legmodernebb okostelefonok számára terveztek, akár 35W teljesítményigény mellett. Tartós, biztonságosan használható anyagokból készült, biztosítja a kényelmes használatot, és ellenáll az ütésnek és sérülésnek. A töltő támogatja a gyorstöltési protokolokat: Power Delivery és Quick Charge 4.0. Ez a technológia lehetővé teszi az eszközök töltési idejének minimálisra csökkentését. Tökéletes, amikor a telefon akkumulátorának szintje gyorsan csökken, és a felhasználónak nincs 2 órája a hagyományos töltéshez. A termék támogatja a Samsung eszközök adaptív gyorstöltési funkcióját (Adaptive Fast Charging). Specifikáció:
Modell: TFB-TC-35W PD
Bemeneti feszültség: 180-240V~ AC
AC bemeneti frekvencia: 50-60Hz, 0.5A
Kimeneti feszültség: 5 V 3 A / 9 V 2.2 A DC
Kimeneti teljesítmény: 35W
Átlagos hatékonyság munka közben: >86.348%
Hatékonyság alacsony terhelésen (10%): >76.348%
Üresjárati energiafogyasztás: <0.1W