Verbatim 30W fali töltő 3xUSB-A/USB-C PD 3.0 CHR-30EU2 fekete 49700
Cikkszám: 023942497004 | EAN/Vonalkód: 49700 | Márka: NUT
Webáruház raktár
Kiszállítás: 2-5 munkanap
Rendelhető
Kedvenc termékeimhez
27% ÁFA-val
Termék leírás
A Verbatim 30W USB fali töltő egyesíti a 20W USB-C PD portot és három USB-A portot (egy USB-A QC 3.0 18W és két USB-A 10W) egy vékony kialakítású, fix EU csatlakozóval rendelkező készülékben. Ideális irodai, otthoni vagy utazási használatra, hatékonyan tölti táblagéped, okostelefonod, játékeszközeid és egyebeket.
Jellemzők:
- 30W PD 3.0 és QC 3.0 USB fali töltő fix EU dugvillával
- Akár 4 eszköz egyidejű töltésének támogatása, összesen 30W teljesítménnyel
- 1 USB-C port (PD 3.0 20W-ig) és három USB-A port (1 x USB-A QC 3.0 18W-ig, 2 x USB-A 10W-ig), összteljesítmény akár 30W
Műszaki adatok
- Márka: Verbatim
- Típus: Fali töltő
- Szín: Fekete
- Bemeneti feszültség: AC 100–240~ 50/60 Hz 0.5A max.
- Kimeneti teljesítmény portonként:
- USB-A3: 5V ⎓ 2A (10W max.)
- USB-A2: 5V ⎓ 2A (10W max.)
- USB-A1 QC 3.0: 5V ⎓ 3A, 9V ⎓ 2A, 12V ⎓ 1.5A (max. 18W)
- USB-C PD 3.0: 5V ⎓ 3A, 9V ⎓ 2.22A, 12V ⎓ 1.67A (max. 20W)
- Kimeneti teljesítmény kombinációi:
- USB-C + USB-A1: 7.5W + 7.5W
- USB-C + USB-A2: 20W + 10W
- USB-C + USB-A3: 18W + 10W
- USB-A1 + USB-A2: 18W + 10W
- USB-A1 + USB-A3: 18W + 10W
- USB-A2 + USB-A3: 5W + 5W
- USB-C + USB-A1 + USB-A2: 7.5W + 7.5W + 10W
- USB-C + USB-A1 + USB-A3: 7.5W + 7.5W + 10W
- USB-C + USB-A2 + USB-A3: 20W + 5W + 5W
- USB-A1 + USB-A2 + USB-A3: 18W + 5W + 5W
- USB-C + USB-A1 + USB-A2 + USB-A3: 7.5W + 7.5W + 5W + 5W
- Teljes kimeneti teljesítmény: max. 30W
- Anyag: PC + ABS + tűzálló anyag
- Méretek: 91.2 x 45.7 x 27.5 mm