Tech-protect Qi15w-a39 2in1 Mágneses Magsafe Vezeték Nélküli Töltő Fekete
Cikkszám: 5906302372218 | Márka: Dudao
Webáruház raktár
Kiszállítás: 2-5 munkanap
Rendelhető
Kedvenc termékeimhez
27% ÁFA-val
Termék leírás
Minimalizáld a szükséges töltő kiegészítők számát a Tech-Protect QI15W-A39 funkcionális töltőállomásával. Ez az okos eszköz lehetővé teszi minden MagSafe technológiával rendelkező okostelefon és Apple Airpods vezeték nélküli fülhallgató energiaellátását. A QI15W-A39 lehetőséget nyújt a készülékek bármilyen konfigurációban történő töltésére - egyidejűleg vagy teljesen külön. Az egyszerű, esztétikus kialakítás csúszásmentes alsó bevonattal ideális választás munkahelyre és otthonra is, alacsony méreteinek köszönhetően gyorsan megtalálja a helyét. A védelmi rendszer megóvja a csatlakoztatott eszközöket a túlmelegedéstől és a túlfeszültségtől, állandóan alacsony hőmérsékletet tart fenn a töltés során. Ezért akár több órás töltés is teljesen biztonságos. A vezeték nélküli töltő állomás teljes kihasználása érdekében javasoljuk, hogy csatlakoztasd egy 30W kimeneti teljesítményű hálózati töltőhöz. A MagSafe mágneses funkció csak közvetlenül a telefonhoz vagy a MagSafe mágneses gyűrűvel ellátott tokhoz használható.
A TERMÉK TULAJDONSÁGAI:
- 100% Eredeti
- Eredeti csomagolásban
- Kompatibilis a MagSafe rendszerrel
- USB-C bemeneti áram: 5V/3A, 9V/2A
- Okostelefon kimeneti teljesítmény: 15W/10W/7.5W/5W
- Fülhallgató kimeneti teljesítmény: 3W