Tech-protect Nca45w-gan 2-port Hálózati töltő Pd 45w / Qc3.0 + Type-c kábel Fekete
Cikkszám: 5906302336005 | Márka: Dudao
Webáruház raktár
Kiszállítás 1-2 munkanapon belül GLS futárral
Készleten
Kedvenc termékeimhez
27% ÁFA-val
Termék leírás
A Tech-Protect NCA45W-GAN egy hatékony hálózati töltő fejlett GaN technológiával, amelyet két eszköz egyidejű, gyors töltésére terveztek. Kompakt megoldás a mobilitás és hatékonyság híveinek – ideális otthonra, irodába és utazáshoz. Az USB-C port Power Delivery 3.0 protokollal akár 45W teljesítményt biztosít, lehetővé téve a laptopok, tabletek és legújabb okostelefonok villámgyors feltöltését. A technológia automatikusan igazítja a töltési paramétereket a csatlakoztatott eszközhöz, maximalizálva a sebességet és biztonságot. Az USB-A port Quick Charge 3.0 támogatással akár 18W teljesítményt biztosít, ideális a régebbi gyors töltést igénylő készülékeknek. Mindkét port együttes használatával a töltő összesen 15,5W-t nyújt, lehetővé téve két eszköz kényelmes töltését további áramforrás igénye nélkül.
Csomag tartalma:
1 × Tech-Protect NCA45W-GAN hálózati töltő
1 × Type-C / Type-C kábel (100 cm, 27W)