Tech-Protect NC45W-GAN 2-portos hálózati töltő PD45W + Type-C kábel fehér
Cikkszám: 5906302372409 | Márka: Dudao
Webáruház raktár
Kiszállítás 1-2 munkanapon belül GLS futárral
Készleten
Kedvenc termékeimhez
27% ÁFA-val
Termék leírás
A Tech-Protect NC45W-GAN egy kompakt és hatékony 2-portos töltő, amely megfelel mobil eszközeid igényeinek, lehetővé téve a gyors és biztonságos töltést minden körülmény között. Az új GaN technológia alkalmazásával 45W teljesítményt kínál, amely villámgyors töltést tesz lehetővé nemcsak okostelefonok, hanem táblagépek vagy laptopok számára is. Két USB-C portja lehetővé teszi két eszköz egyidejű töltését, stabil és biztonságos áramellátást biztosítva.
A TERMÉK JELLEMZŐI:
- 100% Eredeti
- Eredeti csomagolásban
- Okostelefonokkal, táblagépekkel kompatibilis
- Tartós anyagokból készült
- Bemeneti feszültségtartomány: 100–240V~50/60Hz, 1.2A