Tech-Protect NC140W-GAN 4-portos Hálózati Töltő Adapter Pd 140W / Qc3.0 Fekete
Cikkszám: 5906302335954 | Márka: Dudao
Webáruház raktár
Kiszállítás 1-2 munkanapon belül GLS futárral
Készleten
Kedvenc termékeimhez
27% ÁFA-val
Termék leírás
Lépjen be a jövő töltési világába a Tech-Protect NC140W-GAN 4-portos hálózati töltőjével! Ez a forradalmi adapter, mely a legmodernebb GaN (gallium-nitrid) technológiát alkalmazza, hihetetlen 140W-os összteljesítményt kínál egy lenyűgözően kompakt és elegáns kialakításban. Ideális megoldás azok számára, akik a maximumot várják el eszközeiktől, legyen szó üzleti utazókról, tartalomkészítőkről, gamerekről, vagy egyszerűen csak a leggyorsabb és leghatékonyabb töltést igénylő felhasználókról.
A forradalmi gan technológia
Páratlan teljesítmény és sokoldalúság
  • Elképesztő 140W összteljesítmény: Egyetlen töltő, amely képes a legenergiaigényesebb eszközök, például a MacBook Pro 16" (2021/2023) teljes sebességű töltésére, miközben más eszközeit is gond nélkül ellátja energiával. Felejtse el a több töltő és a kábelrengeteg jelentette problémákat!
    • Type-C1 port (PD 3.1): A piacvezető 140W teljesítményt nyújt (28V feszültséggel), ideális a legújabb generációs, nagy teljesítményű laptopok, például a MacBook Pro 16" villámgyors töltéséhez.
    • Type-C2 port: Erőteljes 100W kimenet, tökéletes közepes és nagyobb laptopok, tabletek vagy nagyobb teljesítményű okostelefonok számára.
    • Type-C3 port: Gyors 30W teljesítmény a legtöbb okostelefon, tablet és egyéb kiegészítő optimális töltéséhez.
    • USB-A port (QC 3.0): Szintén 30W teljesítményt kínál, támogatva a széles körben elterjedt Quick Charge 3.0 szabványt, valamint a régebbi USB eszközök töltését is.
Intelligens gyors töltés minden eszközhöz
  • Adaptive Fast Charging (AFC): Samsung eszközök számára optimalizált gyors töltési protokoll.
Prémium design és hordozhatóság
  • Ultra kompakt méretek: Mindössze 77 x 38 x 62 mm (a csatlakozódugó nélkül) méretének köszönhetően a töltő hihetetlenül könnyen hordozható. Kevés helyet foglal el a táskájában, ideális utazáshoz, de az íróasztalán vagy a fali konnektorban is diszkrét marad.