BLUE STAR utazó töltő Type C + Type C - Type C kábel PD QC4.0 3A 25W TFB-TC-25WPD fekete
Cikkszám: 5903396267123
Webáruház raktár
Kiszállítás 1-2 munkanapon belül GLS futárral
Készleten
Kedvenc termékeimhez
27% ÁFA-val
Termék leírás
A Blue Star fali töltő gyors töltési funkcióval. Támogatja a Quick Charge és Power Delivery töltési szabványokat a gyors töltést támogató eszközök azonnali feltöltéséhez. Tartozékként levehető USB-C - USB-C kábel is van hozzá. Gyors töltés: A Blue Star töltő támogatja a Power Delivery és Quick Charge 4.0 technológiákat, hogy az eszközök töltési idejét a lehető legminimálisabbra csökkentse. Kompakt és sokoldalú: A töltő telefonok és tabletek számára lett tervezve. Kis, kompakt méretű, így könnyen szállítható és tárolható, és a mellékelt USB-C - USB-C kábel szükség esetén eltávolítható. Specifikáció: Modell: TFB-TC-25W PD Bemeneti feszültség: 180-240V~ Bemeneti AC frekvencia: 50-60 Hz, 0.5 A Kimeneti feszültség: 5 V-3 A, 9 V-2.22 A, 12 V-2.08 A Kimeneti teljesítmény: 25 W Kábel: USB-C - USB-C Kiegészítő: PD (Power Delivery) és Quick Charge 4.0 töltési funkció.