Blue Star Slim GaN USB C + USB A QC4.0 PD 3A 25W TFK-SC-25WAC fekete hálózati USB-C töltő adapter
Cikkszám: 5903396402203
Webáruház raktár
Kiszállítás: 2-5 munkanap
Rendelhető
Kedvenc termékeimhez
27% ÁFA-val
Termék leírás
GaN technológia
Gyors töltés – PD és QC 4.0
Két univerzális port – USB-C és USB-A
Biztonság
Specifikáció:
Modell: TFK-SC-25WAC
Bemenet: AC 180–240 V; 50/60 Hz 1 A
Kimeneti teljesítmény: 25 W
USB-C port: 5 V / 3 A; 9 V / 2 A; 12 V / 2,08 A (25 W)
USB-A port: 5 V / 3 A; 9 V / 2 A; 12 V / 1,5 A (18 W)
USB-C + USB-A: 15 W (együttesen)