Blavec Cable Candy braided - Type C to Lightning - PD 20W 2,4A 2 metres (CCA-CL24GN20) green
Cikkszám: 5900217446132 | EAN/Vonalkód: KABAV1790
Webáruház raktár
Kiszállítás: 2-5 munkanap
Rendelhető
Kedvenc termékeimhez
27% ÁFA-val
Termék leírás
Blavec Candy
Braided Nylon Exterior
Aluminum Finish
Advanced Charging Technology
Included Velcro Strap
Power Delivery 20W
This cable supports fast charging with Power Delivery technology at 20W, allowing you to quickly recharge your device.
Specification:
  • Connector Type: USB-C to Lightning
  • Output Power: PD 20W | 2.4A