Cikkszám: BLN3CB65C U65 PD+QC 65W Márka: Forever Recycling
Beline 2x USB-C + 1x USB 65W + USB-C kábel fekete/fekete PD 3.0 + QC 3.0 BLN3CB65C GaN töltő
Cikkszám: 5905908351924 | EAN/Vonalkód: BLN3CB65C U65 PD+QC 65W | Márka: Forever Recycling
Webáruház raktár
Kiszállítás: 2-5 munkanap
Rendelhető
Kedvenc termékeimhez
27% ÁFA-val
Termék leírás
Fedezze fel a Beline GaN töltő erejét és sokoldalúságát
A Beline BLN3CB65C GaN töltő a modern technológia és a kiváló teljesítmény tökéletes ötvözete, amelyet a legigényesebb felhasználók is értékelni fognak. Ez a kompakt, elegáns fekete színű fali töltő 65W maximális teljesítményt nyújt, és két USB-C (PD 3.0) és egy USB-A (QC 3.0) porttal rendelkezik, így egyszerre több eszközt is gyorsan és biztonságosan tölthet. Akár laptopot, okostelefont vagy tabletet szeretne tölteni, a Beline GaN töltő megbízható társ lesz a mindennapokban és utazásai során is.
Gyors és biztonságos töltés minden eszközéhez
  • 1x USB-A QC 3.0 port: Kompatibilis a legtöbb okostelefonnal és egyéb USB-A eszközökkel.
A GaN technológia előnyei
Prémium kialakítás és hordozhatóság
Részletes műszaki adatok
  • Típus: Fali töltő
  • Portok: 2x USB-C PD 3.0, 1x USB-A QC 3.0
  • Bemenet: AC 110-240V 50/60Hz 1.5A (max.)
  • USB-C 1 kimenet:
    • 5V-3A / 9V-3A / 12V-2.92A / 15V-3A / 20V-3.25A
    • PPS: 3.3-21V/3A
  • USB-C 2 kimenet: 5V-3A / 9V-2.22A / 12V-1.67A
  • USB-A kimenet: 5V-3A / 9V-2.22A / 12V-1.67A
  • Kombinált kimeneti teljesítmény:
    • USB-A + USB-C 1 kimenet: 15W + 45W
    • USB-A + USB-C 2 kimenet: 15W
    • USB-C 1 + USB-C 2 kimenet: 45W + 15W
    • USB-A + USB-C 1 + USB-C 2 kimenet: 15W + 45W
  • Maximális teljesítmény: 65W